راه اندازی و معرفی بخش عکس یادگاری

من به تنگ آمده ام،از همه چیز، بگذارید هواری بزنم:آی!با شما هستم! این درها را باز کنید! من به دنبال فضایی می گردم:لب بامی،سر کوهی،دل صحرایی که در آنجا نفسی تازه کنم.آه!

تصمیم گرفتیم با راه اندازی گالری عکس یادگاری لحظات خوش با هم بودن در طبیعت را به معرض نمایش بگذاریم تا یادمان باشد که چه روزهای خوبی را در کنار هم در طبیعت بوده ایم و دیگران که دوست داشتیم با ما باشند ولی به هر دلیل نبودند جای سبز آنها را خالی کنیم.

بخش گالری عکس یادگاری را در زیر گروه تب گزارشات میگذاریم (البته موقتی) بزودی بخش گالری را به صورت مستقل راه اندازی می کنیم و عکس های زیبای خاطره ایی و بسیار چیز های دیگر را در آن جا تقدیم شما خواهیم کرد .

شما میتوانید عکس هایی از مناظر زیبای طبیعت برای ما ارسال کنید تا با نام خود شما آن را در بخش عکس های یادگاری قرار دهیم البته این بخش فقط مخصوص اعضای محترم گروه کاسپین قزوین می باشد و اگر قرار باشد عکس یادگاری دسته جمعی که داخل برنامه های گروه در طبیعت گرفته اید برای ما ارسال کنید باید مناسب ، موجه و حریم خصوصی افراد داخل آن رعایت شده باشد (نه هر عکسی از هر کجا) و در نهایت اگر دوست دارید به صورت فعال در این بخش کار کنید با ما تماس بگیرید تا محیطی در اختیار شما قرار دهیم تا راحتر با اشتراک گذاشتن عکس هایتان دل ما را شاد کنید.

می خواهیم فریاد بلندی بکشیم که صدایمان به همگان برسد! با ما باشید و عکس های زیبای خود را برای ما ارسال کنید.

برای مشاهده روی نوشته عکس یادگاری  کلیک کنید.

عکس یادگاری

نویسنده:

          

یک دیدگاه

  1. خیلی خیلی مطلب مفیدی بود ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
ارسال