نوروز ۱۳۹۲را بهتر ببینید

اگه از نفخ در ایام نوروز رنج میبرید اناناس میل کنید.

بی شک در روزهای تعطیل نوروزی رزیم غذایی افراد بهم میخورد وسیستم گوارشی بدن دچار مشکل میشود. یکی از این مشکلات نفخ است.اناناس میوه است که از ایجاد این مشکل اعصاب خرد کن جلو گیری میکند. اناناس حاوی بروملین است.

تره فرنگی کار خانه استخوان سازی

untitled

تره فرنگی برای مقابله با پوکی استخوان بسیار مفید است.زیرا مملو ازماده اینولین است.ثابت شده این فیبر گیاهی جذب کلسیم را تا ۲۳در صد افزایش می دهد. پس در رزیم غذا یی خود در این ایام خوردن تره فرنگی را بگنجانید تا صاحب کار خانه استخوان سازی شوید.

شما میتوانید :برش های کوچک تره فرنگی را با روغن زیتون بخورید یا اینکه از ان داخل سوپ سبزی جات استفاده کنید.

اگه از نفخ در ایام نوروز رنج میبرید اناناس میل کنید.

آناناس[1]

بی بشک در روزهای تعطیل نوروزی رزیم غذایی افراد بهم میخورد وسیستم گوارشی بدن دچار مشکل میشود. یکی از این مشکلات نفخ است.اناناس میوه است که از ایجاد این مشکل اعصاب خرد کن جلو گیری میکند. اناناس حاوی بروملین است. انزیمی که غذا خورد کرده و کمک میکند سریع تر در سیستم گوارش حرکت کند. واحتمال نفخ وتجمع باد و یبوست در شکم را کمتر می کند. شما میتوانید با اناناس پیاز قرمز و نعناع سالاد درست کنید.

روز ها شاد نوروزی با آووکادو

AVAKADO

احساس فرسودگی می کنید؟به جای اینکه زانوی غم بغل بگیرید و سال نوی خود راخراب کنید.یک آووکادو بخورید.

آووکادوغنی از چربی تک رشته ای غیر اشباع است که باعث سر حال شدن و رفع خستگی می شود. ساختار اساسی سلول های مغزی از چربی است.اگه به اندازه کافی غذا نخورید کچ خلق. بد اخلاق . وافسورده میشوید. فقط حواستان باشد چربی سالم استفاده کنید که آووکادو این چربی را دارد.

شما می توانید :آووکادو را خرد کرده ودر آبلیمو وروغن زیتون سرخ کرده وبا کمی نمک  بزنید و میل کنید تا نوروزتان شاد شاد شاد شود.

اسفناج بخورید تا در ضیافت های نوروزی مانند نگین بدرخشید.

Capture

سبزی محبوب ملوان زبل. فواید زیادی برای پوست دارد. ویتامینA  موجود دراسفناج از پوست در برابرآسیبهای اشعه ماورای بنفش محافظت میکند وتکثیر و چای گزین شدن سلولهای جدید به جای سلولهای قدیمی ومرده را به شکلی مطلوب امکان پذیر میسارد.

شما می توانید:اسفناج را خورد کرده بخار پز کرده و با آبلیمو وروغن زیتون میل کنید.

ذرت بخورید تا بهتربببنید

126911152262024112620486132255123121617513

این ماده غذایی خوشمزه مملو از۲آنتی اکسیدان به نامهای زباگزانتین ولوتئین است که انها به عنوان عینکهای طبیعی یا د میکنند. و این مسئله می تواند دلیل دیگری برای لذت بردن(بلال) باشد.

زباگزانتین ولوتئین در کنار هم جلوی تا ثیرات مخرب نور های مضر را که به چشم آسیب می رسانند می گیرد.

شما می توانید:روی بلال مخلوطی از مقداری کمی کره و سبزیهای خرد شده معطر ونمک بریزید و میل کنید.

نویسنده:

          

۲ دیدگاه

  1. عباس عباسیانپور می‌گه:

    بسیار فیض بردیم جناب میر داماد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
ارسال